Čtyři programy financování

Snažíme se o svět přehledný, jasný a uchopitelný. Proto jsme pro Vás možnosti, jak financovat svůj dům, rozdělili do čtyřech přehledných programů.

Čtyři programy financování

Program Mladá rodina

Tento program je naším stěžejním programem financování. Díky programu Mladá rodina dokážeme svým klientům přinášet mimořádně nízké měsíční splátky a nízké provozní náklady domu. Program vyžaduje od klientů jen velmi nízkou hotovost 170.000 Kč a přináší možnost snížení splátek v době mateřské dovolené. Dům je dokončený ve vysokém standardu včetně kuchyňské linky a tepelného čerpadla.

www.ekonomicke-stavby.cz/mlada-rodina

Program Nulová hotovost

Naprosto unikátní možnost, ve které přineseme vlastní dům i klientům, kteří nemají žádné vlastní úspory ani pozemek. Tímto programem se nám daří osvobozovat mladé rodiny z nájemního bydlení. Splácet svůj dům je vždy výhodnější než platit někomu nájemné.

www.ekonomicke-stavby.cz/nulova-hotovost
program-nulova-hotovost.ekonomickestavby.com/menime-zivoty-kolem-sebe.htm
program-nulova-hotovost.ekonomickestavby.com/bez-uspor-a-bez-pozemku.htm
program-nulova-hotovost.ekonomickestavby.com/splacet-az-po-prestehovani.htm

Program Pohodová stavba

Program, který vznikl na přání klientů. Program, ve kterém svůj dům zaplatíte až po úplném dokončení a předání stavby. Myšlenku tohoto programu nejčastěji využívají klienti, kteří po dokončení stavby domu prodávají své stávající bydlení a prodejem potřebují zaplatit část stavby domu.

www.ekonomicke-stavby.cz/pohodova-stavba

Program Chytrý nájem

Program Chytrý nájem jsme připravili pro klienty, které z různých důvodů nemůžeme řešit běžnou hypotékou. V tomto programu se zcela vyhneme jakémukoliv posuzování klienta. Situace, která je v jiných formách financování překážkou v Chytrém nájmu cestu k vlastnímu domu nemaří.

www.ekonomicke-stavby.cz/chytry-najemInformace uvedené v tomto bulletinu jsou platné ke dni 18.3.2015.
Aktualizováno: 16.3.2015 zpět

http://financovani-rodinneho-domu.ekonomickestavby.com/bulletin1503_52.cz/ctyri-programy-financovani.htm
Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.